Activiteiten 2017-2018


ACTIVITEITEN 2017 – 2018    
       
Oktober 2017      
14-10-2017 senioren A/B/C/D/E/G; jeugd + junioren A/B Groepsspringen LOVA Vroomshoop
21-10-2017 Junioren C/D/E/G Groepsspringen S.V Oldemarkt
21-10-2017 Groep 3, 4, 5 Vossenjacht Shalomschool, Zicht 2
28-10-2017 Jeugd C/D/E/G Groepsspringen G.V. Nieuwleusen
       
November 2017      
4-11-2017 Jeugd/junior/senior A/B Plaatsing NK groepsspringen noord Heerenveen
11-11-2017 Jeugd/junior/senior A/B Plaatsing NK groepsspringen zuid G.V. Nunspeet
18-11-2017 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 3 TCT Hengelo
25-11-2017 Jeugd/junior/senior A/B NK clubteams + NK groepsspringen airtumbling Dalen
25-11-2017 Ouder-kindgym/peuters en kleuters Sinterklaasviering Gymzaal Weemelanden
       
December 2017      
2-12-2017 Heren en jongensselectie PW 1 17-20 regio OV+ instap 17 district oost C.G.V. Urk
9-12-2017 Jeugd/junior/senior A/B NK Sittard
16-12-2017 Turn, Spring en Acro leden Onderlinge wedstrijden De Stamper
16-12-2017 Jongens selectie instap en pupil PW 1 2e en 3e divisie Doetinchem
       
Januari 2018      
6-1-2018 Iedereen Actie pindanetjes in de ochtend Vanaf gymzaal Weemelanden
6-1-2018 Heren en jongens Onderlinge wedstrijden De Stamper
6-1-2018 Acro 1e PW E-niveau DOS Rijssen
13-1-2018 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 4 + D1 Almelo Achilles Will
13-1-2018 Jongens en herenselectie PW 1district oost, benjamin, pup 16 + keuze Athios Aalten
13-1-2018 Acro 2e PW E-niveau EXALTO SPORT Lunteren
20-1-2018 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 4 + D1 T.G.V Emmeloord
20-1-2018 Kinderen groep 3, 4 en 5 Galabal Gymzaal Weemelanden
20-1-2018 Jazzselectieleden Voorsterdansdag Twello
20-1-2018 Acro 1e PW C/D-niveau SPORTACROBATIEK Zwolle
27-1-2018 Jeugd/junior/senior A/B/C/D/E/G Micro teamgym RK DOS?
27-1-2018 Jongens en herenselectie PW2 2e & 3e divisie instap & pupil Wedstrijd 3e div. sen. + 2e div.pup-sen. + 1e div inst+pup Penta Winterswijk
27-1-2018 Acro 1e PW C/D-niveau Wilhelmina Kampen
27-1-2018 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 3 TCT Hengelo
       
Februari 2018      
3-2-2018 Jeugd/junior/senior C Plaatsing NK C-lijn Utrecht
3-2-2018 Acro 3e PW E-niveau REPRESTA Dinxperlo
3-2-2018 Instap t/m senior PW turnen dames divisie 5 + D2 oost V&K Rijssen
3-2-2018 Instap t/m senior PW turnen dames divisie 5 + D2 west  Nieuwleusen
10-2-2018 Instap t/m senior  Play off turnen dames divisie 4 GV Wierden
10-2-2018 Acro 4e PW E-niveau PENTA Winterswijk
17-2-2018 12 jaar en ouder Activiteit ?
17-2-2018 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 6 + D3 west KEV Vriezenveen in de Klaampe
17-2-2018 Jongens en herenselectie PW2 17-21 OV (+inst 18) Borne ’28
17-2-2018 Acro 3e PW C/D-niveau EGSV Genemuiden
24-2-2018 Jazzleden recreatie Wintershow De Stamper
       
Maart 2018      
3-3-2018 Acro 4e PW C/D-niveau KEV Vriezenveen
10-3-2018 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 6 + D3 west A.G.V. Losser
17-3-2018 Jazzselecties Voorronde NK Almelo
17-3-2018 Instap t/m senior Play-off Turnen dames divisie 5 G.V. Nieuwleusen
17-3-2018 Instap t/m senior Play-off Turnen dames divisie 5 V&K Rijssen
17-3-2018  Acro Finale ONK E-Niveau G.V.W Wapenveld
17-3-2018 Jongens en herenselectie PW2 distr.Oost (benj, pup 16 + keuze oef)  Duiven
24-3-2018 Instap t/m senior Finale Turnen dames divisie 4 TCT Hengelo
24-3-2018 Instap t/m senior Districtsfinale Turnen dames divisie 3 Hengelo
31-3-2018 Ouder-kindgym/peuters en kleuters Paasfeest Hertenkamp/scouting
31-3-2018 Instap t/m senior Play-off Turnen dames divisie 6 G.V. Nieuwleusen
       
April 2018      
7-4-2018 Jazzselecties Voorronde NK Harderwijk
7-4-2018 Instap t/m senior Finale Turnen dames divisie 5  G.V.V.Lonneker
7-4-2018 Acro Finale ONK C/D-niveau SVH Hellendoorn
14-4-2018 Jazzselectie D t/m 9 Finale NK ?
14-4-2018 Pré-instappers selectie Pré-instap wedstrijd V&K Rijssen
14-4-2018 Jongens en herenselectie DDF Orion Putten
20/21/22-4-2018 Leden uit groep 6,7,8 Kamp Rijssen?
21-4-2018 Instap t/m senior Finale Turnen dames divisie 6 Nieuwleusen/Balkbrug
21-4-2018 Instap t/m senior Districtsfinale Turnen dames divisie 4  Winterswijk
       
Mei 2018      
12-5-2018 Instap t/m senior Toestelfinales Turnen dames divisie 1 t/m 4 Gelderland
26-5-2018 Alle leden Fundag ?
       
Juni 2017      
2-6-2018 Jeugd/junior/senior C NK Rotterdam
9-6-2018 Instap t/m senior Toestelfinales Dames turnen divisie 4 t/m 6  Fysion Nijverdal
9-6-2018 Jongens en herenselectie TK ?
24-6-2018 Jazzselecties NK Ahoy Rotterdam
       
Juli 2017      
14-7-2018 Jazzleden Jazzdansavond De Stamper