Info turnselectie


WIJZIGINGEN :

—> informatie AFSLUITING SEIZOEN zie hieronder! <—

Woensdag 19 juli gaan de lessen gewoon door!!!!

A.s Zaterdag 15 juli  willen we het seizoen afsluiten met een gezellige dag!!! natuurlijk omdat iedereen hard heeft gewerkt en veel bereikt is hebben de turnsters dit dubbel en dwars verdiend! 
hier onze planning:

– 10:30 – 12:30  –>    jongtalent t/m pupil 1     ( de groep van de OLYMPISCHE SPELEN)
met deze groep zijn wij bij Judith Dijkstra ( moeder van Madelief Dijkstra) uitgenodigd,  JEEEEEEEEJ!!
Adres:   Hammerweg nr 116 in Vriezenveen

Svp voor eigen vervoer zorgen!!!!!
Aangezien ze een heeeeele grote tuin hebben met een zwembad,trampoline,veldje enz is het verstandig om je zwemkleding mee te nemen, (ALS ER KIDS ZIJN DIE NOG GEEN ZWEMDIPLOMA HEBBEN GRAAG EVEN MELDEN IVM DE VEILIGHEID !! ) en voor eten en drinken wordt natuurlijk gezorgd!  
————————————-

Pupil 2 t/m Senior     ( de groep van de Holland Heineken House)
iedereen heeft hier een mail over gehad! (zo niet? laat het dan even weten!)  ff in het kort: 
– 14:00  – 15:00 Bounz Almelo     (vertrek: 13:30 Gymzaal Weemelanden)
– 15:15 – 17:15  Zwemmen Sportpark
hierna gaan we gezamelijk eten in de ontmoetingsruimte

—> hou de site in de vakantie in de gaten voor nieuwe informatie betreft het nieuwe siezoen <—


 

WEDSTRIJD INFORMATIE:
Wanneer je wedstrijden hebt, heb je op die dag zelf geen training omdat je 100% fit moet zijn
op de wedstrijden!

MEDEDELINGEN:

Als men vragen of andere opmerkingen heeft hebben we per categorie een aanspreekpunt:
– Aanspreekpunt van Pre-instap, Instap, pupil 1 is Ingrid
– Aanspreekpunt vanaf pupil 2 is Yvonne

– De pre-instappers die nog niet trainen op de woensdag mogen als ze willen dan ook elke woensdag mee trainen, Dus lijkt het je leuk???  Kom dan gezellig mee trainen!
——————————————

Hieronder volgt de nieuwe informatie voor het nieuwe seizoen.  2016/2017

LET OP: er zijn wijziging in de tijden van de trainingen:

LESTIJDEN WEEMELANDEN

Woensdag:    (Weemelanden)    
15:30 – 17:30:  Instap en Pupil 1                                          O.L.V  Carmen/Kristel
18:30 – 20:30:  Pupil 2, Jeugd 1 en 2, Junior en Senior             O.L.V Kristel/Yvonne

Zaterdag:
8:15 – 10:15:  Jeugd 1 en 2, Junior en Senior                                                   O.L.V  Sharon
10:15 – 12:00: Jongtalent  ( alle Pre Instappers en de NIEUWE LEDEN)    O.L.V  Ingrid/ Rosalie
12:00 – 14:00: pupil 1 en 2 , Instap                                                      O.L.V  Ingrid/ Rosalie

Vanaf categorie  instap 2006 en ouder zijn verplicht om ook op de woensdag te trainen!!
 

LESTIJDEN IISPA:
Zaterdag: ( 1x in de maand)   data’s zie hieronder:
   
Instap t/m pupil 2  vertrek 15:30 uur vanuit gymzaal weemelanden
Jeugd t/m Senior  vertrek 16:30 uur

16:00 – 17:30 uur              instap t/m pupil 2             o.l.v. Kristel
17:00 -19:00 uur               jeugd 1 t/m senior            o.l.v. Sharon

LET OP:   Iedereen dient zich af te melden (een week van tevoren)  wanneer je verhinderd bent om te trainen!!!!! (niet op de dag zelf svp, bij ziekte ontkom je hier natuurlijk niet aan.)!

——————————————

NIEUW SEIZOEN:

De vakantie is bijna voorbij en gaan weer van start op Woensdag 31 augustus, we zijn er helemaal klaar voor!

!!!!  – (bijna) iedereen is van categorie veranderd en uiteraard niveau ook.(categorieen -> zie hieronder)
KIJK AUB GOED BIJ WELKE CATEGORIE JE HOORT EN WELKE TIJDEN JE TRAINING HEBT!

LET OP:  diegene die vorig seizoen Pupil 2 en Jeugd 1 was (Madelief, Eline, Noel en Jorien ) en nu dus Jeugd 1 of Jeugd 2 zijn zitten nu in een andere groep op zaterdag:  van 08:15 – 10:15 uur
en diegene die vorig seizoen pre – instap was (Amber, Dana, Marliek, Lieke K, Tamar, Florien, Femke, Karen, Merle, Lieke W, Silke en Noa) en nu dus instap zijn trainen nu op zaterdag van 12:00 – 14:00 uur

*  TRAINING IISPA is niet meer wekelijks, we konden helaas de uren niet meer krijgen van vorig jaar, dus moeten we nu uitwijken naar de Weemelanden :   vanaf pupil 2

1x in de maand op Zaterdag avond kunnen we wel in de IISPA terecht, de data’s en tijden volgen nog!

Woensdags van 18:30 : 20:30   ->  Pupil 2, Jeugd 1 en 2, Junior en Senior
diegene die nu Pupil 2 zijn :  (Jasmijn,Wies,Roos,Evy, Meike, Guusje, Emely, Sophie) trainen dus nu mee op de woensdag van 18:30 – 20:30 in de weemelanden 

Hieronder zie je net zoals altijd de wedstrijd data’s , les informatie en de indeling van de categorieën, hou dit altijd in de gaten!  

Heb je vragen?  Mail gerust ;  ingrid-f@live.nl

———————————————-

WEDSTRIJD DATA’S:  de Opgaven worden door de leiding gedaan. ( voor de meiden die nog op proef zitten worden de opgaven door de recreatieve leiding gedaan.)

niv. D2 = divisie 5
niv. D1 = divisie 4

De play off wedstrijden zijn voor degene die zich niet in de eerste wedstrijd geplaatst hebben voor de finale en voor de turnsters die de eerste wedstrijd afwezig  waren b.v. door ziekte of een blessure. De mogelijkheid is om je alsnog te plaatsen voor de finale

 Onderlinge wedstrijden K.E.V Vriezenveen (voor alle leden vanaf 2010) in de Stamper te Vriezenveen

       
     
       
       
                 
       
       
       
       
       
       
       
       
       


Indelingen  seizoen: 2016/2017:

INDELING CATEGORIEËN:

Pre- Pre instap/ Pre-instap = 2011/ 2010/ 2009     –>  = Jongtalent

Lian Dasselaar
——————-
Danique Bramer
Imke Nijkamp
Loes Smit
Yaslynn Otter
Benthe Fokke
Jitske van de Vegte
————-
Dide Bijlstra
Nienke Schipper
Suze Voortman
Britt Dasselaar
Meike Niks

Instap = 2008      –>  = DIVISIE 4  (D1)

Dana dekker   -> DIVISIE 5
Noa Exel    -> DIVISIE 2 
Marliek Eshuis
Tamar van Losser    -> DIVISIE 2
Merle Staal
Amber Boertje
Florien Meijer
Karen Slettenhaar
Lieke Wessels
Lieke Kerkdijk
Femke Meijers  -> DIVISIE 5
Silke Strijk     -> DIVISIE 5

Pupil 1 = 2007 = DIVISIE 4
Annelin Smelt
Lynn Bijlstra

Pupil 2 = 2006 = DIVISIE 4
Jasmijn Smelt  = DIVISIE 3
Wies Quaink = DIVISIE 3
Roos Prinsen = DIVISIE 3
Evy Dekker 
Meike wilharms
Guusje Smelt 
Emely Di Gregorio
Sophie Hospers 

Jeugd 1 = 2005 = DIVISIE 4/3
Madelief Dijkstra
Eline van Losser  -> DIVISIE 3
Noel Siemerink     -> DIVISIE 3

Jeugd 2 = 2004 = DIVISIE 3
Jorien Smelt

Junior = 2003/ 2002 = DIVISIE 4/3
Isa Voerknecht
————————-
Annelot Bolk = DIVISIE 3
Sanne Grol
Noëlle Eshuis = DIVISIE 3

Senior = 2001 e.o = DIVISIE  4/3
Danique Smelt = DIVISIE 3
Anne Kleinjan
Lysanne Smelt
Cheyen v.d Weide = DIVISIE 3
Ingrid Fokke
Rosalie Altena
Thirza Prinsen = DIVISIE 3