Lesrooster


Lesrooster 2017-2018

(Bekijk hier het rooster als PDF)

Gymzaal Weemelanden links

Maandag      
16.30-18.00 springselectie 6-9 jaar Esther en Kristel
18.00-19.00 gym  groep 7/8 kristel
19.00-20.00 acro E Michelle
       
Dinsdag      
16.00-17.00 gym groep 3/4 Carmen
17.00-18.00 gym groep 5/6 Carmen
18.00-19.00 gym groep 7/8 Jasmijn
19.00-20.30 5/6e divisie jeugd 2 – senior Els
20.30-21.30 gym+springen dames /heren18+ sabrina
       
Woensdag      
16.30-17.30      
17.30-18.30 acro E Kirsten
18.30-19.30 acro E Kirsten
19.30-20.30      
20.30-21.30 volleybal    
       
Donderdag      
16.00-17.00      
17.00-18.00 gym groep 5/6 Anne K
18.00-19.30 5/6e divisie instap-jeugd 1 Anne K
19.30-20.30 gym meisjes 12-15 jaar Jasmijn
       
Vrijdag      
16.00-17.00 acro E Melanie
17.00-19.00 acro D/C Melanie
19.00-20.30 springselectie C jeugd/junior/senior eline, kirsten, anouk
20.30-21.30 springselectie  jun/sen airtracktraining Yvonne en Thirza
       
Zaterdag      
8.15-10.15 turnselectie jeugd 2 t/m senior Sharon
10.15-12.00 turnselectie jong talent Ingrid + Rosalie
12.00-14.00 turnselectie instap t/m jeugd 1 Ingrid + Rosalie
17.30-19.00 springselectie A/B jeugd airtracktraining Iris en Mandy

 Gymzaal Weemelanden rechts

 

Maandag      
16.00-17.00      
17.00-18.00 gym jongens groep 1/2 Sabrina
18.00-20.00 turnselectie jongens en heren Klaas en Eline
20.00-21.00 gym 15-18 jaar Klaas 
       
Dinsdag      
16.00-17.00      
17.00-18.00 gym jongens groep 3/4 Ruben
18.00-19.00 gym jongens groep 5/6/7 Ruben
19.00-20.00 springgroep v.a. groep 6 v.a. 12 jaar Ruben
20.00-21.00 gym heren groep 8 en ouder Ruben / Marc
       
Woensdag      
16.00-18.00      
18.00-19.30         Jazzselectie  Techniek 13+  Anne V
19.30-21.30 Jazz 18+ Anne V
21.30-22.30 Jazz  24+  Anne V
       
       
Donderdag      
16.00-17.00 gym groep 2 Monique
17.00-18.00 gym groep 3 Monique
18.00-19.30 turnselectie jongens Klaas/Eline
19.30-21.30 turnselectie heren Klaas  
       
Vrijdag      
16.00-17.00 gym groep 4 Els
17.00-18,00 springgroep gemengd groep 3,4,5 Els
18.00-19.00 springgroep dames vanaf groep 6 anouk
19.00-20.30 springselectie C jeugd/junior/senior eline, kirsten, anouk
20.30-21.30 springselectie (ovb) airtracktraining Yvonne en Thirza
       
Zaterdag      
8.30-9.15 ouder/kindgym   Inge
9.15-10.00 ouder/kindgym   Inge
10.00-10.45 peuters   Inge
10.45-11.30 peuters   Inge
11.30-12.30 kleutergym meisjes groep 1 Inge


Gymzaal Krijgerstraat

Maandag      
16.00-17.00      
17.00-18.00      
19.00-20.00 jazz  groep 8 Sophie
20.00-21.00 jazz  klas 1 Sophie
       
Dinsdag      
16.00-17.00      
17.30-18.30      
18.30-19.30 bodyfit dames Ineke
19.30-20.30 jazz klas 3 en ouder Kelly
20.30-22.00 jazzselectie 16+ Kelly
       
Donderdag      
16.00-17.00 jazz groep 3/4 Esmee
17.00-18.00 jazz  Klas 2 Esmee
18.00-19.30 jazzselectie t/m 13 Doremieke
19.30-21.00 jazzselectie t/m 16 Doremieke
       
Vrijdag      
16.00-17.00 jazz groep 5/6 Kim
17.00-18.00 jazz groep 7 Kim
18.00-19.30 jazz techniek t/m 13 Marloes
19.30-20.30  Jazzselectie  Demoteam 18+  Anne V
       
Zaterdag      
9.00-10.00 jazz  groep 0/1/2 Myrthe
10.00-12.00 jazzselectie selectie t/m 9 Myrthe

Sporthal IISPA
Maandag

19.30-21.00 spingselectie B junior en senior Yvonne en Angelique
20:30-22:00 springselectie A junior en senior Yvonne en Angelique


Woensdag

17:00-18:30 Turnselectie  t/m pupil 1 Carmen en Kristel
18:30-20:30 Turnselectie Vanaf pupil 2 Kristel en Rosalie 

Donderdag

19.30-21.30 spingselectie AB junior en senior Yvonne en Thirza

Acrohal Rijssen                             

Donderdag      
16.30-18.30 acro  D Kirsten en Michelle
18.30-20.30 acro  D/C Melanie

Rijssen turnhal

Maandag    
17.45-19.15 springselectie A/B jeugd Iris en Mandy