Skip to content

Activiteiten 2019-2020

ACTIVITEITEN 2019 – 2020    
       
Oktober 2019      
5-10-2019 Groep 3/4/5 Vossenjacht  
12-10-2019 Jeugd/junior/senior A/B Overijsselse kampioenschappen groepsspringen Nieuwleusen
26-10-2019 Jeugd/junior/senior C Overijsselse kampioenschappen Groepsspringen Nieuwleusen
       
November 2019      
2-11-2019 Jeugd/senior A/B Plaatsing NK groepsspringen Nieuwleusen
9-11-2019 Bovenbouw Clubteamwedstrijd Nijverdal
9-11-2019 Junior A/B Plaatsing NK groepsspringen Spijkernisse
16-11-2019 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 3 Nieuwleusen
30-11-2019 Ouder-kindgym/peuters en kleuters Sinterklaasviering Gymzaal de Weemelanden
30-11-2019 Heren Turnen PW1 Voorgeschreven oefenstof + keuze oefenstof Enschede
December 2019      
7-12-2019 Jeugd/junior/senior A/B NK groepsspringen Gulpen
14-12-2019 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 3 Hengelo
14-12-2019 Turn jongens/heren en Acro Onderlinge wedstrijden De Weemelanden
21-12-2019 Turn dames en spring Onderlinge wedstrijden De Stamper
       
Januari 2020      
11-1-2020 Acro 1e PW D/E-niveau Hardenberg
11-1-2020 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 4 Almelo
18-1-2020 Acro 1e PW C/D-niveau Almelo
25-1-2020 Acro 2e PW D/E-niveau Varsseveld
25-1-2020 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 3 ?
25-1-2020 Jazzdans Friese Kampioenschappen Lemmer
Februari 2020      
1-2-2020 Jeugd/junior/senior A/B/C/D/E/G microteamgym

Nijverdal

1-2-2020 Heren turnen 2e PW voorgeschreven oefenstof instap + pupil Rijssen
1-2-2020 Acro 3e PW D/E-niveau Heino/Raalte
1-2-2020 Instap t/m senior PW turnen dames divisie 5 Nieuwleusen
8-2-2020 groep 3 t/m 5 Galabal Weemelanden
8-2-2020 Jazzdans Oost- Nederlandse kampioenschappen Almelo
8-2-2020 Acro 2e PW C/D-niveau Hattem
8-2-2020 Instap t/m senior Districtsfinale divisie 3 Hengelo
15-2-2020 Acro 3e PW C/D-niveau Winterswijk
29-2-2020 Instap t/m senior Play-off divisie 4 Hengelo
       
Maart 2020      
7-3-2020 Acro PW D/E-niveau Warnsveld
7-3-2020 Instap t/m senior PW Turnen dames divisie 6 Nijverdal
       
7-3-2020 Jeugd 1 N3 Kwartfinale Turnen dames divisie 3 Volendam
14-3-2020 Instap t/m senior Play-off Turnen dames divisie 5 G.V. Nieuwleusen
14-3-2020 Instap t/m senior Play-off Turnen dames divisie 5 V&K Rijssen
14-3-2020 Jeugd 1 N3 Kwartfinale Turnen dames divisie 3 Winterswijk
14-3-2020 Jazzdans  Voorronde ABC & D Nijkerk
21-3-2020 Instap N3, Jeugd N3 Kwartfinale divisie 3 Rotterdam
21-3-2020 Instap t/m senior Finale Turnen dames divisie 4 Emmeloord
21-3-2020 vanaf klas 1 Greppeltocht  
28-3-2020 Heren turnen Districtfinale voorgeschreven oefenstof (instap + pupil) Nijverdal
28-3-2020 Acro PW C/D-Niveau Ruurlo
28-3-2020 Instap t/m senior Play-off Turnen dames divisie 6 Glanerbrug
28-3-2020 Junior/senoir A/B/C NK clubteams springen Coevorden
       
April 2020      
4-4-2020 Instap t/m senior Halve finale Turnen dames divisie 3 Zierikzee
4-4-2020 Instap t/m senior Finale Turnen dames divisie 5 Hengelo
11-4-2020  Ouder-kindgym/peuters en kleuters Paaseieren zoeken en verven  
17/18/19-4-2020 Leden uit groep 6,7,8 Kamp ?
18-4-2020 Instap t/m senior Halve finale Turnen dames divisie 3 Dalen
18-4-2020 Pré-instappers selectie Pré-instap wedstrijd Nijverdal
18-4-2020 Instap t/m senior Districtsfinale Turnen dames divisie 4 ?
25-4-2020 Jeugd/junior/senior C Overijsselse individueel springen Almelo
       
Mei 2020      
9-5-2020 Instap t/m senior Finale Turnen dames divisie 6 Oldemarkt
9-5-2020 Instap t/m senior Halve finale Turnen dames divisie 3 Purmerend
16-5-2020 Instap t/m senior NK turnen 3e divisie Almelo
16-5-2020 Heren turnen Landelijke finale  
16/17-5-2020 Junior/Senior Plaatsing NK Individueel Middelburg
23-5-2020 Bovenbouw Toestelfinales Turnen dames  
       
Juni 2020      
juni Jeugd/junior/senior  NK Turnen dames Rotterdam
6-6-2020 Jeugd/junior/senior C NK groepsspringen Drachten
19-6-2020 Jazz Theatershow Theaterhotel Almelo