Skip to content

Lesrooster

Lesrooster 2020-2021

Gymzaal Weemelanden links

Maandag      
16.00-17.00 Gym jongens Groep 2/3/4 Sabrina/Bram
17.00-18.00 Gym Jongens Groep 5/6/7/8 Yaël/Bram
18.00-19.00 Springgroep t/m Groep 6 Yaël
19.00-20.00 Springgroep v.a. Groep 7 Yaël
       
Dinsdag      
15.30-16.30 Gym meisjes Groep 2 Michelle M.
16.30-17.30 Acro E Michelle M.
17.30-18.30 Acro E Michelle M.
18.30-20.30 Acro selectie D/C Melanie
20.30-21.30 Sport en spel    
       
Woensdag      
17.00-18.30 Acro selectie E+ Kirsten/Emma
18.30-20.30 Acro selectie D/C Michelle M.
20.30-21.30 Volleybal    
       
Donderdag      
17.00-18.00 Gym meisjes Groep 4/5/6 Annelot
18.00-19.30 Springselectie A/B/C Jeugd Kirsten/Iris/Emma
19.30-21.00 Springselectie C Junior/Senior Iris/Eline
       
Vrijdag      
17.00-18.00 Acro E Melanie/Sanne
18.00-20.00 Acro Selectie D/C Melanie
       
Zaterdag      
9.00-11.00 Turnselectie Jongtalent Ingrid/Anne
11.00-13.00 Turnselectie Instap t/m Pupil 2 Ingrid/Anne

Gymzaal Weemelanden rechts

Maandag      
16.30-18.00 Springselectie Jongtalent Monique/Kristel
18.00-20.00 Turnselectie Jeugd 1 t/m senior Kristel
20.00-21.00 Gym/spring dames en heren 14+ Sabrina
       
Dinsdag      
17.00-18.00 Gym meisjes groep 5/6/7 Michelle T / Seline 
18.00-19.00 Gym meisjes groep 3/4 Michelle T./ Seline
19.00-21.00 Turnselectie 5e/6e divisie Jeugd 2 t/m senior Annelot
       
Woensdag      
17.30-19.00 Turnselectie 5e/6e divisie Instap t/m jeugd 1 Yaël/Seline/Sanne
19.00-20.00 Gym meisjes 11+ Michelle T.
       
       
Donderdag      
118.00-19.30 Springselectie A/B/C Jeugd Kirsten/Iris/Emma
19.30-21.00 Springselectie C Junior/Senior Iris/Eline
       
Vrijdag      
17.30-19.00 Turnselectie jongens Benjamin t/m pupil Els
19.00-21.00 Turnselectie heren Jeugd t/m senior Els/Sabrina
       
Zaterdag      
8.30-9.15 Ouder/kindgym   Inge
9.15-10.00 Ouder/kindgym   Inge
10.00-10.45 Peuters   Inge
10.45-11.30 Peuters   Inge
11.30-12.30 Kleutergym  groep 1 Inge


Gymzaal Krijgerstraat

Maandag      
17.30-18.30 Jazz recreatie Groep 6/7 Jasmijn
       
Dinsdag      
17.30-18.30 Jazz recreatie Groep 0/1/2/3 Jasmijn
18.30-19.30 Bodyfit Dames Jasmijn
19.30-20.30 Jazz recreatie Dames Jennie
20.30-21.30 Jazz recreatie 16+ Jennie
       
Woensdag      
18.30-20.00 Jazz selectie C t/m 16 Marloes
20.00-21.00 Demogroep 20+ Marloes
Donderdag      
17.00-18.30 Jazz selectie B t/m 16 Esmée/Sophie
18.30-20.00 Jazz selectie B t/m 19 Esmée/Sophie
20.00-21.30 Jazz selectie  B 20+ Esmée/Sophie
       
Vrijdag      
16.30-17.30 Jazz recreatie Groep 4/5 Isa
17.30-19.00 Jazz selectie D t/m 13 Isa
19.00-20.00 Jazz recreatie Groep 7/8/Klas 1 Isa
20.00-21.00 Jazz recreatie Klas 1/2/3 Isa
       
Zaterdag      
*NIEUW BIJ KEV*      
9.00-9.45 Jazz recreatiegroep
Het Dreamteam
Voor kinderen met een beperking Femke en Sophie

Sporthal IISPA

Dinsdag      
19.30-21.30 springselectie A/B Junior en senior Eline/Marjet
       
Woensdag      
16.30-18.30 Turnselectie t/m pupil 2 (4e divisie) Carmen en Annelot
18.00-20.30 Turnselectie vanaf pupil 2(3e divisie) Kristel 
       
Donderdag      
19.30-21.30 Springselectie A/B junior en senior Thirza/Marjet