Skip to content

Onderlinge wedstrijden 21 december 2019

TURNEN DAMES

8.00                zaal open

8.10                Juryvergadering in vergaderruimte

8.15                Warming-up wedstrijdronde 1 Turnen Dames 

8.25                Opening wedstrijden

8.30-10.30    Wedstrijdronde 1 Turnen Dames

10.30             Warming-up wedstrijdronde 2 Turnen Dames

10.45             Prijsuitreiking wedstrijdronde 1 en opmars wedstrijdronde 2

11.00-12.30  Wedstrijdronde 2 Turnen Dames

12.30             OMBPOUWEN NAAR SPRINGBANEN

12.30             Lunch voor juryleden die ook middag jureren

12.45             Prijsuitreiking ronde 2

13.00             start spring

Wedstrijd TURNEN DAMES       ronde 1 baan 1

Baan 1  Groep A          vloer, sprong, brug, balk, 

1Suus EkkelPre-instapR3Michelle
2Isa GrootenhuisPre-instapR3Michelle
3Jasmijn JacobsPre-instapR3Michelle
4Lobke NaberPre-instapR3Michelle
5Annerike PotPre-instapR3Michelle
6Maud SlotPre-instapR3Michelle
7Mila SmitPre-instapR3Michelle
8Zoë SmoesPre-instapR3Michelle
9Yinthe NiphuisPre-instapR3Michelle
10Yanomi AbbesPre-instapR3Annelot
11Lott BeuvingPre-instapR3Annelot
58Yuna OtterPre-instapR3Annelot

Michelle

Baan 1  Groep B          sprong, brug, balk, vloer           

12Karlijn SchoenmakerPre-instapR2Annelot
13Eva ter BraakPre-instapR2Annelot
14Lize HollandPre-instapR2Annelot
15Nina van de VegtePre-instapR2Annelot
16Femm SchreursPre-instapR2Annelot
17Esmee TeunisPre-instapD2Anne/Ingi
18Yinte SlettenhaarPre-instapD2Anne/Ingi
19Annemijn EggengoorPre-instapD1Anne/Ingi
20Elin WagtPre-instapD1Anne/Ingi
58Lynn JansenPre-instaR1Jasmijn

Maud en Anne K

Baan 1  Groep C          brug, balk, vloer, sprong

21Naomy BoertjeinstapD1Anne/Ingi
22Menoa ZwiersinstapD1Anne/Ingi
23Josefiene BominstapD1Anne/Ingi
24Noa WezemaninstapD3Anne/yael
25Aveline BosveldinstapR2Annelot
26Karlijn RohofInstapR2Annelot
27Annelin DasselaarInstapR2Annelot
28Tara WesselsInstapR2Annelot

Sanne G

Baan 1  Groep D          balk, vloer, sprong, brug

29Marlou van der VeeninstapR1Jasmijn
30Puck Jaspers FaijerinstapR1Jasmijn
31Maureen MaathuisinstapR1Jasmijn
32sophie WarmelinkinstapR1Jasmijn
33Imke KokhuisinstapR1Annelot
34Elisa TeusinkInstapR1Annelot
35Mirthe HofInstapR3Jasmijn
36Marijn BrinkinstapR3Annelot

Jasmijn en Florien

Wedstrijd TURNEN DAMES        ronde 1 baan 2

Baan 2  Groep A          vloer, sprong, brug, balk, 

37Mies MekenkampPupil 1R2Michelle
38Noor DijckPupil 1R2Michelle
39Emma HuijgenPupil 1R1Michelle
40Kaylinn OudelaarPupil 1R1Michelle
41Hanne BerkhofPupil 1R1Michelle
57Lobke WinkelPupil 1R1Annelot

Amber

Baan 2  Groep B          sprong, brug, balk, vloer

42Lise EntjesPupil 1 D3Anne/yael
43Lotte Ter BraakPupil 1 D3Anne/yael
44Nena BruninkPupil 1D3Anne/yael
45Vera StaalPupil 1D3Anne/yael
46Amy LeussinkPupil 1D3Anne/yael

Yaël

Baan 2  Groep C         brug, balk, vloer, sprong

47Vera EgginkPupil 1D1In/an/kr/ca
48Linde Smitpupil 1D1In/an/kr/ca
49Danique BramerPupil 1D1In/an/kr/ca
50Sienne DubbinkPupil 1D1In/an/kr/ca
51Julia HoffPupil 1D1In/an/kr/ca

Ingrid en Sharon

Baan 2  Groep D         balk, vloer, sprong, brug

52Nicole LemansPupil 1D1In/an/kr/ca
53Jitske van de VegtePupil 1D1In/an/kr/ca
54Laura SlettenhaarPupil 1D1In/an/kr/ca
55Lian DasselaarInstapN3In/an/kr/ca
56Meis PerikinstapN3In/an/kr/ca

Kristel en Carmen

Wedstrijd TURNEN DAMES        ronde 2 baan 1

Baan 1 Groep A                                            Vloer, sprong, brug, balk

1Florien SchumerPupil 2R2Michelle
2Amber de OudenPupil 2R1Jasmijn
3Famke de HaanPupil 2R1Jasmijn
4Antwanett StegemanPupil 2R1Michelle
5Carmen KeusPupil 2R1Michelle

Melvin

Baan 1 Groep B                                             Sprong, brug,balk,vloer

6Meike NiksPupil 2D2Anne/Yael
7Lotte Ter SteegJeugd 1D3Anne/Yael
8Jeske PleijJeugd 1D3Anne/Yael
9Nora KroeseJeugd 1D2Anne/Yael
10Karen SlettenhaarJeugd 1D2Anne/Yael

Yaël

Baan 1  Groep C                                            Brug, balk,vloer,sprong

11Shevaun KikkertJeugd 2R2Jasmijn
12Joaddan Jansen op de Haar Jeugd 2R1Jasmijn
13Marel EkkelJeugd 2R1Jasmijn
14Annika RohofJeugd 2D4Jasmijn

Jasmijn

Baan 1 Groep D                                              balk, vloer, sprong, brug

27Melanie Mohamed OussaidJeugd 2HAnnelot
28Feline JansenJeugd 2HAnnelot
29Juliette BomJeugd 2 GAnnelot
30Lina SiemerinkJeugd 2Annelot
31Mila AmanJeugd 2 GAnnelot

Maud

Wedstrijd TURNEN DAMES        ronde 2 baan 2

Baan 2  Groep A                                             Vloer, sprong, brug,balk

20Britt DasselaarPupil 2D1Shar/Kris
21Nienke SchipperPupil 2D1Shar/Kris
22Merle StaalJeugd 1D1Shar/Kris
23Amber BoertjeJeugd 1D1Shar/Kris
24Marliek EshuisJeugd 1D1Shar/Kris
25Florien MeijerJeugd 1D1Shar/Kris
26Noa ExelJeugd 1N3Shar/Kris

Kristel

Baan 2  Groep B                                             Sprong, brug, balk ,vloer

15Lynn BotterJuniorGAnnelot
16Zara NijkampJuniorGAnnelot
17Eline van LosserJuniorDShar/kris
18Madelief DijkstraJuniorDShar/kris
19Noël SiemerinkJuniorDShar/kris

Sharon 

Baan 2  Groep C                                            Brug, balk, vloer, sprong

32Guusje SmeltJuniorFAnnelot
33Sophie HospersJuniorFAnnelot
34Madelein BolkJuniorFAnnelot
35Amber CoesJuniorFAnnelot
36Emely Di GregorioJuniorFAnnelot

Carmen

Baan 2  Groep D                                           Balk, vloer, sprong, brug

37Isa VoerknechtSeniorDShar/Kris
38Sanne GrolSeniorDShar/Kris
39Seline OudelaarSeniorEAnnelot
40Florien BosmanSeniorEAnnelot
41Michelle TempertSeniorEAnnelot
42Jade BeltmanSeniorEAnnelot

Ingrid en Anne