KEV Markt

Wanneer je jouw eigen turn- of jazzkleding wilt verkopen, of je bent op zoek naar kleding, dan ben je hier op het juiste adres!

Op deze digitale KEV Markt kun je tweedehands kleding kopen en verkopen.

Heb je iets waar je interesse in hebt, mail dan direct naar het e-mailadres van de contactpersoon dat erbij staat. Heb je iets om te verkopen? Mail dan naar kevvriezenveen@hotmail.com.

GezochtNaamTelefoon / e-mailDatum / Plaatsing
Selectiepakje maat 140/146
recreatiepakje maat 122/128
recreatiepakje maat 134/140
M. Zwiggelaarmariekevaniwaarden@gmail.com3-11-22

Heb je iets waar je interesse in hebt, mail dan direct naar het e-mailadres van de contactpersoon dat erbij staat.

Te KoopNaamTelefoon / e-mailPrijsDatum plaatsing
trainingspak maat 164
turnbroekje maat 146
Jantien Wilharms jjwilharms@gmail.com
06 15392225
n.o.t.k.14-11-22
Pakje maat 140/152 €7,50
Acropakje maat 36 €7,50
H. Scherphofheleen@scherphof.net n.o.t.k.3-11-22

Nieuw KEV trainingspak (alleen gewassen)
Broek en jasje
Maat 152 / 3XS
J. Bomjannekebom@live.nl35,-6-9-2021
Ik heb 2 x Turnleertjes te koop z.g.a.n.
Maar 2 x gebruikt.
Merk Anniel.
F. Bosmanegroningen43@gmail.comn.o.t.k26-08-2021
KEV t-shirt maat SI. Hesselinkingeborghesselink@live.nl5,-25-8-21
Jazzdans vest maat 36
jazz broekje maat 164
M. Ten Cate06 49716978
miranda76@kpnmail.nl
vest 12,50
broekje 5,-
25-8-21
blauwe kev pakje maat176/xs
blauw turnpakje maat xs/s
oud acropakje maat 164/176
D. Kobesdenisekobes28@outlook.comn.o.t.k02-6-2021
Jongens voltige broek, pakje en broekje maat 152S. Derksderkssas@gmail.comn.o.t.k.3-11-20