Skip to content

Wedstrijdinfo

WEDSTRIJD INFORMATIE:

LET OP!  WEES MINIMAAL 30 MINUTEN VOOR DE WARMING-UP AANWEZIG! (behalve wanneer je in de eerste ronde moet)
——————————————

Toestelturnen 4de divisie  PLAY-OFF Zaterdag 29 Februari:

Sporthal Weusthag
Uitslagsweg 102
7556LT Hengelo
————————————————

Wedstrijd 1:
Warming up –> 08:30
Prijsuitreiking –> 11:05
Wedstrijd 2:
Warming up –> 10:50 uur
Prijsuitreiking –> 12:35 uur
Wedstrijd 3:
Warming-up –> 13:00
Prijsuitreiking –> 15:15
Wedstrijd 4:
Warming up –> 15:00 uur
Prijsuitreiking –> 17:30 uur
———————————————————–

Wedstrijd 1,    baan 1,   Pupil 1,    Groep 4    (vloer,sprong,brug,balk)
Nr.14 Julia Hoff
Nr.15 Laura Slettenhaar
Nr.16 Linde Smit
Nr.17 Nicole Lemans

Wedstrijd 1,    baan 2,   jeugd 1,    Groep 7    (balk,vloer,sprong,brug)
Nr.106 Amber Boertje
Nr.107 Florien Meijer

Wedstrijd 2,    baan 1,    Pupil 1,     Groep 2  (Brug,balk,vloer,sprong)
Nr.22 Danique Bramer
Nr.23 Jitske van de Vegte
Nr.24 Sienna Dubbink
Nr.25 Vera Knol

Wedstrijd 3,    baan 1,    instap,     Groep 4 (vloer,Sprong,Brug,balk)
Nr.53 Josefiene Bom
Nr.54 Menoa Zwiers
Nr.55 Naomy Boertje

Wedstrijd 4,    baan 1,   Pupil 2,    Groep 4    (vloer,sprong,brug,balk)
Nr.89 Nienke Schipper

Wedstrijd 4,    baan 2,   Senior,    Groep 6    (brug,balk,vloer,sprong)
Nr.168 Annelot Bolk
Nr.169 Isa Voerknecht
Nr.170 Sanne Grol

—————————————————————

Wanneer je wedstrijden hebt, heb je op die dag zelf geen training omdat je 100% fit moet zijn op de wedstrijden!

  • Trainingspak & turnpakje aan, haren strak (eventueel leertjes en muziek mee)
  • Minimaal 30 minuten voor aanvang van de wedstrijd (w-up) aanwezig i.v.m. inlopen
  • Vervolgwedstrijden vanuit de KNGU (divisie 4 of hoger)
  • Toestelfinales voor de meiden vanaf de categorie jeugd 2

–> de Opgaven worden door de leiding gedaan. ( voor de meiden die nog op proef zitten worden de opgaven door de recreatieve leiding gedaan.)

De play off wedstrijden zijn voor degene die zich niet in de eerste wedstrijd geplaatst hebben voor de finale en voor de turnsters die de eerste wedstrijd afwezig  waren b.v. door ziekte of een blessure. De mogelijkheid is om je alsnog te plaatsen voor de finale


Wedstrijddata 2019-2020

  • Onderlinge wedstrijden van KEV (voor turnsters vanaf 2013) in de Stamper
Welke wedstrijd/divisie? Wanneer? Waar?
3e plaatsing 3e divisie 25-1-2020 Hellendoorn
Districtsfinale 3e divisie 8-2-2020 Hengelo
Play off 4e divisie 29-2-2020 Hengelo
Kwartfinale 3e divisie (jeugd 1 N3) 7-3-2020 Volendam
Kwartfinale 3e divisie (jeugd 1 N3) 14-3-2020 Winterswijk
Finale 4e divisie 21-3-2020 Emmeloord
Kwartfinale 3e divisie (instap N3, jeugd 1 N3) 21-3-2020 Rotterdam
Halve finale 3e divisie 4-4-2020 Zierikzee
Halve finale 3e divisie 18-4-2020 Dalen
Pré-instap wedstrijd (2012/2013) 18-4-2020 Rijssen
Districtsfinale 4e divisie 18-4-2020 volgt nog
Halve finale 3e divisie 9-5-2020 Purmerend
NK turnen 3e divisie 16-5-2020 Almelo
Toestelfinales* (> jeugd 1) 23-5-2019 volgt nog

* in overleg met turnsters en trainsters